Moderní trendy i domovní komunikaci nejsou neznámou. ABB-Welcome má možnost k domácímu telefonu připojit iP bránu a pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu zobrazit toho kdo k Vám přišel zazvonit na zvonek.

Aplikace Welcome-App umožňuje komunikovat s návštěvou a otevírat dveře i ze hřiště či od grilu na zahradě s využitím místní Wi-Fi sítě také přes tablet nebo chytrý telefon, tak jako na pevném videotelefonu. Tím se instalace domovních videotelefonů stává komfortnější a zajímavější.

Aplikace je dostupná pro platformy Apple iOS,  Android  Pro uživatele je zdarma. Samotná aplikace běží v přístroji „na pozadí“ a aktivuje se pouze, pokud návštěva zazvoní u dveří. Tak je možné použít například tablet i s dalšími aplikacemi pro ovládání domu, například s inteligentní elektroinstalací Ego-n apod. S aplikací Welcome-App se pracuje stejně jako s videotelefonem – můžete komunikovat s návštěvou, otevřít zámek, rozsvítit světlo a prohlížet si snímky návštěv v době vaší nepřítomnosti.

Kompletní systém měla možnost firma S500 inteligentní domy zahlédnout již na výstavě ve Franfurtu 2014, nyní je vše připraveno i pro náš trh. Po úspěšných testech funkčnosti u techniků můžeme nabídnout i našim zákazníkům.