Stylové a funkční vybavení vaší jednací místnosti, centrálního prvku vizualizace prezentačního prostoru je díky modelům od AMX na vrcholu elegance a funkčnosti.

AMX Modero  jako nejvýkonnější a nejstylovější dotykové panely na trhu nabídnou vše co od centrálního ovladače očekáváte. Dotykové displeje řady Modero zahrnují širokou škálu velikostí a provedení, ze které si uživatel vybere pro jakékoliv využití. Panely umožňují vysokou úroveň grafického prostředí, která je možná i díky vysokému výkonu, jasu, kontrastu, rozlišení, barevné hloubce a možnosti výběru z mnoha uhlopříček včetně specifického provedení. Tyto výkonné produkty zjednodušují ovládání nekonečného množství zařízení. Díky graficky přehlednému rozhraní se z nich stává centrální bod pro ovládání veškeré techniky jako je projekce, distribuce obrazu, vstupu dat z přenosných zařízení při jednání, audio, stínící techniky, osvětlení apod.

Bezdrátové dotykové panely AMX dávají uživatelům možnost ovládání z libovolného místa bez omezování nevzhlednými kabely. Kromě toho většina panelů AMX Modero je nyní vybavená intercomem a VoIP technologií.