Jako partner společnosti Orange Controls přinášíme informace o možností využít příjemné s užitečným v období dovolených. Pokud uvažujete o stavbě domu, nabízíme exkluzivní možnost inspirace právě pro Vás.

Showroomů představujících řídicí systémy pro chytré bydlení je v dnešní době již nespočet, ale žádný z nich nedokáže zprostředkovat zkušenost s bydlením v inteligentním domě. Během realizace desítek chytrých domácností jsme si uvědomili, že naprostá většina klientů o domácí automatizaci určitou představu má. Plně si však klienti uvědomí její možnosti a schopnosti, až když se nastěhují do nového domova a začnou tyto technologie používat.

Projekt Chytrého apartmánu U Venuše – Chauve vznikl, aby široké veřejnosti přiblížil dnešní možnosti inteligentních domácností a chytrého bydlení v praxi a poskytl příležitost vyzkoušet si, jak se v takové domácnosti bydlí. Záměrně jsme pro umístění chytrého apartmánu zvolili turisticky vyhledávanou a zajímavou lokalitu vinařské obce Pavlov, nacházející se v srdci Pálavy, protože chceme, aby se možnost vyzkoušení technologie stala doplňkem dovolené nebo víkendového pobytu, nikoliv hlavním důvodem návštěvy.

Detailní informace o projektu Chauve naleznete zde : Projekt Chytrý apartmán U Venuše – Chauve ™

Pokud budete chtít využít této nabídky kontaktujte nás telefonicky na telefonu 774 509 500

 

Chauve